Home

православен Голям бариерен риф ъгъл млади каратеки завоюваха колани шах любов куршум

Студентка от МУ Пловдив със златен медал по карате - Пловдив Онлайн

Ученици от II "а" клас в международен турнир по карате - ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ  И МЕТОДИЙ"ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"
Ученици от II "а" клас в международен турнир по карате - ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"

Карате клуб „Сейкен” е само на две години, но вече с международни успехи  (ВИДЕО)
Карате клуб „Сейкен” е само на две години, но вече с международни успехи (ВИДЕО)

Националите по киокушин на лагер във Варна за мондиала в Хабаровск -  Chernomore
Националите по киокушин на лагер във Варна за мондиала в Хабаровск - Chernomore

СК КИОКУШИН ШУМЕН

България завърши на второ място в общото класиране на Световното първенство  по киокушин - Спорт
България завърши на второ място в общото класиране на Световното първенство по киокушин - Спорт

Каратеките на АСКК "Тракия" се върнаха в Пловдив с 13 медала

Primorsko dojo Shinkyokushinkai | Primorsko

Млади каратеки от Каварна завоюваха колани | Новини Каварна

2 златни и 1 бронзов медал за АСКК“Тракия“ от Европейското първенство по  Шинкиокушин | 0888 999 868
2 златни и 1 бронзов медал за АСКК“Тракия“ от Европейското първенство по Шинкиокушин | 0888 999 868

Карате | Новини Каварна

Отлично представяне на млади пловдивски каратеки в Бургас

Мартин Иванов е Спортист № 1 за 2017 на Сливен - Спорт

askktrakia | 0888 999 868 | Страница 2

Женя Янева | Новини Каварна

29 медала за каратеките на Тракия от първенството по Шинкиокушин

18 медала за Карате клуб "Цанев Бургас" от Европейското първенство по  шотокан карате - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
18 медала за Карате клуб "Цанев Бургас" от Европейското първенство по шотокан карате - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Шихан Тони Петров: Възпитанието е най – важното, което постигаме при  бойните изкуства - Спорт
Шихан Тони Петров: Възпитанието е най – важното, което постигаме при бойните изкуства - Спорт