Home

Hinder Пребит камион производство любомир янакиев тенис на маса I л детайли морга

Датчанин черна котка за Любо Янакиев на Световното по тенис на маса -  DenNews.bg
Датчанин черна котка за Любо Янакиев на Световното по тенис на маса - DenNews.bg

Росен Рачев в тандем с Любо Янакиев спечели купата на двойки на турнира  „Морски дяволи“ - ШУМ.БГ
Росен Рачев в тандем с Любо Янакиев спечели купата на двойки на турнира „Морски дяволи“ - ШУМ.БГ

Тенис машината Любомир Янакиев от Дупница отпразнува рожден ден със серия  от успехи | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Тенис машината Любомир Янакиев от Дупница отпразнува рожден ден със серия от успехи | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Кралят по тенис на маса Любомир Янакиев от Дупница гребна златен медал от  морската ни столица по двойки, спечели и бронз | Вяра - Информационен  всекидневник на Югозападна България
Кралят по тенис на маса Любомир Янакиев от Дупница гребна златен медал от морската ни столица по двойки, спечели и бронз | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Община Луковит

Знакови събития по тенис на маса се проведоха в Албена - ProNews Dobrich

Луковит 2013 Петьо Кръстев - Любо Янакиев - YouTube

Отборът на „Роко“ стана републикански шампион по тенис на маса за ветерани  - ШУМ.БГ
Отборът на „Роко“ стана републикански шампион по тенис на маса за ветерани - ШУМ.БГ

Супер победа! Дупничанинът Любомир Янакиев стана шампион на международен  турнир по тенис на маса в Албена, спечели златен медал, купа и ваучер за  почивка в курорта | Вяра - Информационен всекидневник на
Супер победа! Дупничанинът Любомир Янакиев стана шампион на международен турнир по тенис на маса в Албена, спечели златен медал, купа и ваучер за почивка в курорта | Вяра - Информационен всекидневник на

Кюстендилецът Емил Миланов и Любомир Янакиев от Дупница станаха шампиони по  тенис на маса за ветерани | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна  България
Кюстендилецът Емил Миланов и Любомир Янакиев от Дупница станаха шампиони по тенис на маса за ветерани | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Ветераните определиха шампионите по тенис на маса - 2021.05.25 - Спортни -  новини от Добрич
Ветераните определиха шампионите по тенис на маса - 2021.05.25 - Спортни - новини от Добрич

16-годишен старозагорец стана шампион на Отворения турнир по тенис на маса

Спортен клуб по тенис на маса Хасково | Haskovo

Дупничанинът Любомир Янакиев се окичи с два златни медала на международен  турнир по тенис за ветерани в Бургас | Вяра - Информационен всекидневник на  Югозападна България
Дупничанинът Любомир Янакиев се окичи с два златни медала на международен турнир по тенис за ветерани в Бургас | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Супер Любо от Дупница ожъна пореден турнир, прибра се със злато и сребро -  DenNews.bg
Супер Любо от Дупница ожъна пореден турнир, прибра се със злато и сребро - DenNews.bg

Любомир Янакиев отново е републикански шампион на България - Kamerton.news

Любомир Янакиев спечели купа от турнир в Шумен - Кюстендил - DarikNews.bg

Любомир Янакиев спечели купата на кмета в турнира по тенис на маса - Стара  Загора - DarikNews.bg
Любомир Янакиев спечели купата на кмета в турнира по тенис на маса - Стара Загора - DarikNews.bg

Роко“ спечели седма шампионска титла от отборното първенство по тенис на  маса за ветерани - ШУМ.БГ
Роко“ спечели седма шампионска титла от отборното първенство по тенис на маса за ветерани - ШУМ.БГ

Емил Миланов стана шампион на двойките по тенис на маса за ветерани

Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев спечели 39 медала само през 2013-а  година! | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна,  Свят, Обяви, Видео
Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев спечели 39 медала само през 2013-а година! | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев със сребърен медал от престижен  международен турнир | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт,  Страна, Свят, Обяви, Видео
Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев със сребърен медал от престижен международен турнир | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев продължава да печели медал след медал!  | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят,  Обяви, Видео
Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев продължава да печели медал след медал! | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Марио Якимов е трикратен шампион по тенис на маса | Янтра ДНЕС live

Медали за клуб по тенис на маса Марек 76 | Всичко За Дупница, Новини,  Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео
Медали за клуб по тенис на маса Марек 76 | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео